Dom

Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd

Chiny Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Od początku istnienia naszej firmy zawsze otrzymywaliśmy Twoje moduły oświetlenia ulicznego LED, dzięki Twojej jakości i profesjonalizmowi.

—— Pan KULIQI

Mam nadzieję, że rozszerzymy naszą działalność kontynuując współpracę taką jak Ty, dziękuję Ci Alinie za pomoc, którą mi dałeś za każdym razem, kiedy potrzebuję.

—— Pan VALON

bardzo duże podziękowania dla Ciebie i Twojej firmy za imponująco dobrą obsługę i wysoką jakość Twoich towarów, które dostarczyłeś nam na czas, dobrą cenę.

—— Pan RB van der Merwe

Im Online Czat teraz

Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd
Biuro Pojęcie usługi Nasz zespół Szkolenie zespołowe Główne produkty Klienci odwiedzający Klienci odwiedzający
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
marki : Sollente
Ilość pracowników : 90~100
Coroczne wyprzedaże : 5000000-8000000
Rok założenia : 2011
pc Export : 90% - 100%
Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd jest szybko rozwijającą się firmą założoną w 2011 roku w Shenzhen, zakładzie założonym w 2013 roku w Huizhou w Chinach.

Skupiamy się na projektowaniu, marketingu i handlu zagranicznym rozwiązaniami LED, główne produkty, w tym moduły Led Street Light, komponent Led Street Light, lampy LED High Bay, moduł LED SMD, soczewka optyczna LED
Zgodnie z filozofią biznesu "Uczciwość, koncentracja, wysoka jakość, szybka dostawa, oszczędność energii" SOLLENTE zawsze stara się tworzyć niestandardowe rozwiązania dla różnych wymagań i zapewniać klientom najwyższą jakość produktów i doskonałe usługi handlowe.

Naszym atutem jest obsługa kompletnych części do lamp ulicznych LED o najwyższej jakości. Moduł LED 30 W i 56 W diody LED SMD Moduły ledowe można łatwo montować z różnymi wzorami i wymaganiami. Możemy również zindywidualizować soczewki ledowe i tablice MCPCB zgodnie z projektem klienta. Postaramy się jak najlepiej spełnić różnorodne potrzeby klientów.

Prosimy o kontakt z nami, jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami i mamy nadzieję, że możemy współpracować ze sobą i stworzyć świetlaną przyszłość dla naszej firmy. Z prawdziwą przyjemnością witamy firmy z całego świata, które prowadzą z nami interesy i byłoby dla nas zaszczytem, ​​gdybyś odwiedził naszą firmę. Cały personel dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Ci najlepsze produkty i usługi.

Szczegóły kontaktu
Sollente Opto-Electronic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Alina Xiang

Tel: 86-13825255182

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)